Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat
FURNIZARE STALPISORI FLEXIBILI DELIMITARE ACCES
- Număr anunț
- SCN1074420
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- VESTA INVESTMENT SRL (CUI 5891142)
- Cod CPV
- 34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.160 RON
- Valoare atribuită
- 45.600 RON 20,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2020 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1045140
- Termen limită
- 11.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093736
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTA INVESTMENT SRL CUI RO 5891142
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MASCHINENBAU INDUSTRY SRL CUI 33239200
Valoare atribuită
45.600 RON
din 57.160 RON estimat
20,2%
Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 11.560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.