Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare Aparat de radiologie mobil C-ARM

Număr anunț
SCN1074579
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280.320 RON
Valoare atribuită
280.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.09.2020 15:06
Anunț de atribuire
SCNA1043145
Termen limită
15.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093908

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

280.000 RON

din 280.320 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 320 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.