Anulată Anunț de participare

AUTOTURISM: LOT 1-AUTOTURISM DE TEREN, LOT 2-AUTOTURISM

Număr anunț
SCN1074552
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.463 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.09.2020 13:39
Anunț de atribuire
SCNA1043683
Termen limită
01.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093991

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 145.463 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AUTOTURISM DE TEREN 73.200 RON Anulat
2 AUTOTURISM 72.263 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
REDAC SRL CUI RO 11392104

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.