Atribuită Anunț de participare

Furnizare dotări în cadrul proiectului „Reabilitare, modernizare și dotare muzeul “Arta Lemnului” din municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava, în scopul conservării, protejării și promovării patrimoniului cultural”, cod SMIS 116602

Număr anunț
CN1027823
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
HORACE MEDIA SRL (CUI 26053386)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.103.070 RON
Valoare atribuită
1.103.065 RON
Data publicării
22.01.2021 01:40
Anunț de atribuire
CAN1054839
Termen limită
22.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 015-030791
Documentație de atribuire
DF1104437

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.103.070 RON Adjudecat: 1.103.065 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente electronice si dotari IT 540.705 RON S.C. GENERAL DYNAMICS S.R.L. S.R.L. 540.700 RON
2 Mobilier 562.365 RON HORACE MEDIA 562.365 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL DYNAMICS SRL CUI RO 24740960
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HORACE MEDIA SRL CUI 26053386

Valoare atribuită

1.103.065 RON

din 1.103.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.