Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat
ACHIZITIE DOTARI ÎN CADRUL PROIECTULUI „MODERNIZARE SI DOTARE COLEGIU "COSTACHE NEGRI", ORAS TARGU OCNA, JUD. BACAU
- Număr anunț
- CN1024222
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655.100 RON
- Valoare atribuită
- 424.694,61 RON 35,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1048779
- Termen limită
- 16.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 172-413741
- Documentație de atribuire
- DF1093536
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Modele Formulare.docx.p7s
- 03.1. clauze contract.docx.p7s
- 03.2 Conditii Generale contract.docx.p7s
- 03.3. CONDITII SPECIFICE contract.docx.p7s
- 08.Instructiuni pentru candidati.docx.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- declaratie persoane cu functie de decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1093536.pdf
- Fise tehnice arhitectura-Colegiu C. Negri C1.doc.p7s
- Fise tehnice arhitectura-Colegiu C. Negri C2.doc.p7s
- Fise tehnice arhitectura-Colegiu C. Negri C3.doc.p7s
Loturi (2)
Estimat: 655.100 RON Adjudecat: 424.694,61 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MOBILIER | 456.960 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 424.694,61 RON ↓7,1% |
| 2 | ECHIPAMENTE ELECTRONICE | 198.140 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
424.694,61 RON
din 655.100 RON estimat
35,2%
Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 230.405,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.