Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Contract achizitie aparatura pentru laborator
- Număr anunț
- SCN1074670
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
- Cod CPV
- 42931100-2 · Centrifuge de laborator si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365.583,82 RON
- Valoare atribuită
- 272.573,30 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2020 16:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1045917
- Termen limită
- 24.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094059
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
272.573,30 RON
din 365.583,82 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 93.010,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.