Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,5% sub estimat

Servicii de supervizare pentru proiectare și executie în cadrul proiectului ”Modernizare transport electric Bulevardul Independentei”

Număr anunț
CN1027897
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
Furnizor / câștigător
KONSENT S.A. (CUI 15265227)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298.464,42 RON
Valoare atribuită
993.600 RON 23,5% sub estimat
Data publicării
26.01.2021 01:38
Anunț de atribuire
CAN1063921
Termen limită
03.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 018-041799
Documentație de atribuire
DF1104691

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
KONSENT S.A. CUI RO 15265227

Valoare atribuită

993.600 RON

din 1.298.464,42 RON estimat 23,5%

Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 304.864,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.