Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Lucrări de execuție, pentru obiectivul de investiții ,,Modernizare străzi și alei pietonale strada Romană si accesul străzii Platoului"
- Număr anunț
- SCN1074641
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- ZONA D SRL (CUI 11468008)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.004.688,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.000.309,01 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2020 12:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1047641
- Termen limită
- 28.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093918
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZONA D SRL CUI 11468008
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NIK ART SERV CONS S.R.L. CUI RO 33913688
Valoare atribuită
2.000.309,01 RON
din 2.004.688,99 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.379,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.