Atribuită
Anunț de participare
Servicii de salubritate - colectare, transport, sortare si depozitare a deseurilor menajere (fractia umeda si fractia uscata), in comuna Baia, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1074637
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- FRITEHNIC S.R.L. (CUI 32391250)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.000 RON
- Valoare atribuită
- 333.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1044504
- Termen limită
- 18.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093927
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Valoare atribuită
333.000 RON
din 333.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro