Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Furnizare carburanti auto-motorina, pe baza de bonuri valorice

Număr anunț
SCN1074606
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.000 RON
Valoare atribuită
705.630,60 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
07.09.2020 08:39
Anunț de atribuire
SCNA1047322
Termen limită
22.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093849

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

705.630,60 RON

din 750.000 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 44.369,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.