Atribuită
Anunț de participare
Furnizare si transport Balast 0-63 Si Balast Amestec Optim
- Număr anunț
- SCN1074601
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAR A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41594083)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.000 RON
- Valoare atribuită
- 229.931,23 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1045462
- Termen limită
- 18.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093959
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GHEOMAR CONS S.R.L. CUI RO21510550
Valoare atribuită
229.931,23 RON
din 230.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro