Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Lactate

Număr anunț
SCN1074600
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.775,60 RON
Valoare atribuită
42.838,60 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
07.09.2020 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1043820
Termen limită
21.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093988

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610

Valoare atribuită

42.838,60 RON

din 43.775,60 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 937 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.