Atribuită
Anunț de participare
„Servicii de transport cărbune pe calea ferata’’ pentru Sucursala Electrocentrale Deva.
- Număr anunț
- CN1024263
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
- Cod CPV
- 60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.612.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.062.100 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1051261
- Termen limită
- 07.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 174-421363
- Documentație de atribuire
- DF1093892
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRUP FEROVIAR ROMAN SA CUI RO 14256514
Valoare atribuită
22.062.100 RON
din 13.612.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro