Anulată
Anunț de participare
Execuţie lucrări pentru proiectul Creșterea eficienței energetice pentru blocurile de locuințe str. Horea, bl. A6, A7 și Piața 1 Decembrie 1918, Bl. 25,cod SMIS 120921
- Număr anunț
- SCN1074737
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.356.582,21 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1044105
- Termen limită
- 30.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094220
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini achizitie lucrari blocuri Horea A6 si A7 - Piata 1 Decembrie 1918 bloc 25.pdf.p7s
- F 6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1094220.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Formular F5 Bl A6 str Horea.pdf.p7s
- Formular F5 - Bl. A7, str. Horea.pdf.p7s
- Liste de cantitati Lot 2.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 10.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 11.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 12.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 13.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 14.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 15.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 16.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 17.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 1.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 2.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 3.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 4.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 5.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 6.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 7.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 8.rar.p7s
- Lot 2 SMIS 120921 part 9.rar.p7s
- Model_ctr_lucrari_Blocuri.docx.p7s
- Nota proiectant proiect cod SMIS 120921.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.