Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Extindere canalizare menajeră bl.str.Florilor , Mărăcineni, jud. Arges
- Număr anunț
- SCN1074711
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- VYS CONSTRUCT SELECT 2007 SRL (CUI 22074866)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.697,09 RON
- Valoare atribuită
- 61.766,92 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2020 09:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1044143
- Termen limită
- 24.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094088
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VYS CONSTRUCT SELECT 2007 SRL CUI RO 22074866
Valoare atribuită
61.766,92 RON
din 65.697,09 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 3.930,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.