Atribuită Anunț de participare

Servicii de catering pentru școli în cadrul Programului -Pilot de acordare a unui suport alimentar pentru preșcolarii și elevii din 150 unități de învățământ preuniversitar de stat

Număr anunț
SCN1074710
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
REDOLUX SRL (CUI 14261294)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254.322,72 RON
Valoare atribuită
254.322,72 RON
Data publicării
08.09.2020 09:52
Anunț de atribuire
SCNA1043613
Termen limită
18.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094052

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDOLUX SRL CUI 14261294

Valoare atribuită

254.322,72 RON

din 254.322,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.