Atribuită
Anunț de participare
Modernizare şi reabilitare drum judeţean DJ 104 L, Dacia – Viscri – Buneşti, km 0+000 – 15+065 - Modernizare drum, km 6+950 – 7+711, intravilan Viscri
- Număr anunț
- CN1027906
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- VIADUCT SRL (CUI 6682608)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.514.760,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.597.940,92 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 16:44
- Anunț de atribuire
- CAN1057078
- Termen limită
- 23.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104698
Documente
Documentația de atribuire
- 1_8 Memorii + Foi de fata-1-30.pdf.p7s
- 1_8 Memorii + Foi de fata-31-55.pdf.p7s
- AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE NR. 80-22.07.2020.pdf.p7s
- B Parte Desenata pdf.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini proiect-101-172.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini proiect-1-100.pdf.p7s
- Declaratii de conformitate borduri + pavaj.pdf.p7s
- FisaDate_DF1104698.pdf
- Formulare CONSOLIDARE DJ104L.docx.p7s
- Liste de Cantitati.pdf.p7s
- PLAN DE SITUATIE AFERENT TABELELOR DE COORDONATE TOPOGRAFICE PENTRU INTRAVILAN VISCRI (DJ 104L).pdf.p7s
- Referat Verificare .pdf.p7s
- Studiu Geo DJ 104L scanat.pdf.p7s
- TABELE DE COORDONATE TOPOGRAFICE DJ 104 L (inclusiv intravilan Viscri).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSAL S.R.L. CUI RO 14873188
Valoare atribuită
2.597.940,92 RON
din 2.514.760,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro