Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat

Furnizare echipamente medicale Lotul 2-„ Masuta de resuscitare nou nascuti (neonatologie)”, in cadrul proiectului „Dotarea cu echipamente a Unitatii de Primiri Urgente a Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii „Louis Turcanu” Timisoara” – Cod SMIS 121198

Număr anunț
CN1024270
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
VODIMEDICOR SRL (CUI 4133530)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.000 RON
Valoare atribuită
38.700 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
08.09.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1049895
Termen limită
15.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 174-419807
Documentație de atribuire
DF1093671

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530

Valoare atribuită

38.700 RON

din 43.000 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 4.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.