Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

Lucrari de constructie a infrastructurii de prevenire si protectie impotriva inundatiilor pe paraul Darmaneasca, oras Darmanesti, judetul Bacau”

Număr anunț
SCN1074800
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
NOVO PRODCONSTRUCT SRL (CUI 32011113)
Cod CPV
45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089.424,11 RON
Valoare atribuită
838.592,54 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
09.09.2020 21:09
Anunț de atribuire
SCNA1048048
Termen limită
30.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094355

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMOIL 2003 SRL CUI RO 15204769
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DELTA TOUR SRL CUI RO 11995156

Valoare atribuită

838.592,54 RON

din 1.089.424,11 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 250.831,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.