Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat

Achizitia de mobilier in cadrul proiectului „MODERNIZARE CAMIN CULTURAL IN LOCALITATEA RACHITA, COMUNA DUMBRAVA, JUDETUL TIMIS”

Număr anunț
SCN1074798
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA (PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA JUD. TIMIS) (CUI 4712532)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.300 RON
Valoare atribuită
114.351,75 RON 28,2% sub estimat
Data publicării
09.09.2020 20:03
Anunț de atribuire
SCNA1046110
Termen limită
21.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094372

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

114.351,75 RON

din 159.300 RON estimat 28,2%

Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 44.948,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.