Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 89,8% sub estimat
Transport aerian
- Număr anunț
- CN1027951
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE VOLEI (CUI 4203741)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 828.597 RON
- Valoare atribuită
- 84.364,13 RON 89,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062110
- Termen limită
- 25.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 020-046028
- Documentație de atribuire
- DF1104736
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WECO TMC S.R.L. CUI RO 6309553
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRAVEL BRANDS S.A. CUI RO39257566
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 9482566
Valoare atribuită
84.364,13 RON
din 828.597 RON estimat
89,8%
Adjudecat la 10,2% din estimat · economie 744.232,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.