Atribuită
Anunț de participare
Furnizare , instalare și punere în funcțiune „Circuite integrate ”
- Număr anunț
- SCN1074785
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- SAMWAY ELECTRONIC SRL (CUI 17571940)
- Cod CPV
- 31712110-4 · Circuite integrate si microasamblari electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 266.600 RON
- Valoare atribuită
- 266.500 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 12:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1049335
- Termen limită
- 25.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094174
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMWAY ELECTRONIC SRL CUI RO17571940
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURO TECHSYS SRL CUI RO 16997760
Valoare atribuită
266.500 RON
din 266.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro