Atribuită
Anunț de participare
Uleiuri şi grăsimi vegetale
- Număr anunț
- SCN1074755
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15400000-2 · Uleiuri si grasimi animale sau vegetale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.239,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.237,78 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1043817
- Termen limită
- 23.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094213
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
10.237,78 RON
din 10.239,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro