Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,5% sub estimat
Măști chirurgicale de unică folosință
- Număr anunț
- CN1024324
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
- Furnizor / câștigător
- TECHTEX S.R.L. (CUI 26063142)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 938.700 RON
- Valoare atribuită
- 220.500 RON 76,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1056785
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 175-422126
- Documentație de atribuire
- DF1093814
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1093814.pdf
- FisaDate.pdf.p7s
- formulare.pdf.p7s
- instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- proiect acord cadru.pdf.p7s
- proiect contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 24 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHTEX S.R.L. CUI RO26063142
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DUPLEX SA CUI RO 1118838
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL CUI RO27342021
Valoare atribuită
220.500 RON
din 938.700 RON estimat
76,5%
Adjudecat la 23,5% din estimat · economie 718.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.