Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare doua avioane de scoala
- Număr anunț
- CN1024317
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- CRUISER AVIATION S.R.L. (CUI 39767581)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327.730 RON
- Valoare atribuită
- 1.327.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1043800
- Termen limită
- 08.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 175-422132
- Documentație de atribuire
- DF1093848
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRUISER AVIATION S.R.L. CUI RO39767581
Asociați 1
Walder Aviation GmbH CUI ATU64575203
Valoare atribuită
1.327.000 RON
din 1.327.730 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 730 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.