Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

Achizitia unui pachet sistem informatic integrat in cadrul proiectului „Consolidarea capacitatii institutionale si efiencitizarea activitatii la nivelul Municipiului Drobeta Turnu Severin”, Cod SIPOCA 815/My SMIS 135982

Număr anunț
CN1028001
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
TRIUMPF SYSTEMS SRL (CUI 27733577)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.997.900 RON
Valoare atribuită
1.951.850 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
29.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1057014
Termen limită
08.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 020-044443
Documentație de atribuire
DF1104778

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.951.850 RON

din 1.997.900 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 46.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.