Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat

„Modernizare strada Salcamului”

Număr anunț
SCN1074847
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
DEPACON SRL (CUI 15194487)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
725.397,37 RON
Valoare atribuită
560.362,95 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
10.09.2020 10:47
Anunț de atribuire
SCNA1044976
Termen limită
30.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094333

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPACON SRL CUI RO15194487
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EDIFICE SRL CUI RO 15794201
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

560.362,95 RON

din 725.397,37 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 165.034,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.