Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,1% sub estimat
Consumabile imprimante/copiatoare/fax cu exceptia hârtiei
- Număr anunț
- SCN1074839
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344.902,10 RON
- Valoare atribuită
- 182.606 RON 47,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2020 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1046221
- Termen limită
- 21.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094351
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
182.606 RON
din 344.902,10 RON estimat
47,1%
Adjudecat la 52,9% din estimat · economie 162.296,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.