Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare, Asistenta tehnica din partea proiectantului si Executie lucrari in cadrul proiectului ,,Modernizarea si retehnologizarea SPP22, O.U.A.I. Misoaica”

Număr anunț
SCN1074832
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII "MISOAICA (CUI 37930193)
Furnizor / câștigător
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.454.130,50 RON
Valoare atribuită
4.453.900,82 RON
Data publicării
10.09.2020 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1048765
Termen limită
05.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094317

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ELCO SRL CUI RO 17549527
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ROVIS LIDER SRL CUI RO 12430567
Asociați 1
Terți susținători 1
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Subcontractanți 1
ELECTROSISTEM SRL CUI RO 12395478

Valoare atribuită

4.453.900,82 RON

din 4.454.130,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.