Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

PACHETE HRANA RECE

Număr anunț
CN1024449
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
GRANBIS SRL (CUI 6115158)
Cod CPV
15897100-3 · Ratii militare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.650 RON
Valoare atribuită
230.000 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
10.09.2020 08:11
Anunț de atribuire
CAN1050564
Termen limită
24.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094265

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

230.000 RON

din 260.650 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 30.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.