Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat

Achizitie echipamente IT in vederea desfasurarii activitatilor in cadrul proiectului “Educatie antreprenoriala inovativa - EducAtIv”, POCU/379/6/21/123458

Număr anunț
SCN1074958
Autoritate contractantă
ASOCIATIA CENTRUL REGIONAL PENTRU EDUCATIE, STIINTA SI CULTURA (CUI 36730251)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.421,19 RON
Valoare atribuită
24.376 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
11.09.2020 18:14
Anunț de atribuire
SCNA1045114
Termen limită
28.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094546

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 25.421,19 RON Adjudecat: 24.376 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - Multifunctional 9.875 RON QUARTZ MATRIX 9.870 RON ↓0,1%
2 Lotul 2 – Laptop 13.445,36 RON QUARTZ MATRIX 12.598 RON ↓6,3%
3 Lotul 3 – Monitor 2.100,83 RON QUARTZ MATRIX 1.908 RON ↓9,2%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993

Valoare atribuită

24.376 RON

din 25.421,19 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 1.045,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.