Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii ,,EXTINDERE, AMENAJARE SI DOTARE CENTRU DE ZI PENTRU PERSOANE VARSTNICE” COMUNA PRISTOL, SAT COZIA, JUDETUL MEHEDINTI
- Număr anunț
- SCN1074927
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRISTOL (PRIMARIA COMUNEI PRISTOL) (CUI 4639822)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.369 RON
- Valoare atribuită
- 495.291 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 13:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1046308
- Termen limită
- 06.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094514
Documente
Documentația de atribuire
- 2.FORMULARE si CONTRACT-semnat.doc.p7s
- 3.1.DALI, - partea 1-semnat.pdf.p7s
- 3.2.DALI, - partea 2-semnat.pdf.p7s
- 3.3. Studii teren, expertiza tehnica si certificat urbanism-semnat.pdf.p7s
- 3.4. Liste cantitati fara valori + grafic investitie-semnat.pdf.p7s
- 4. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1094514.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PRES-SERV-HIDRODOR SRL CUI RO30469743
Asociați 1
GEOCONSTRUCT SRL CUI RO 15057170
Terți susținători 1
UP CONSTRUCT EXIM SRL CUI RO23668654
Valoare atribuită
495.291 RON
din 495.369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro