Atribuită
Anunț de participare
acord cadru pentru o perioada de 1 an de zile, avand ca obiect achiziţia de echipamente de protectie (masti de fata si manusi de protectie) si materiale igienico sanitare (alcool sanitar) pentru Directia Generala Regională a Finanțelor Publice București
- Număr anunț
- SCN1074910
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345.819,92 RON
- Valoare atribuită
- 458.776 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1045198
- Termen limită
- 24.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094359
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL PLAST HORECA SRL CUI RO 26949220
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
458.776 RON
din 345.819,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro