Atribuită
Anunț de participare
Furnizare "Materiale pentru realizarea procesului de sterilizare" - ACORD CADRU 36 luni
- Număr anunț
- CN1028010
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.700 RON
- Valoare atribuită
- 495.260 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 13:23
- Anunț de atribuire
- CAN1059228
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104769
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
495.260 RON
din 425.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro