Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,7% sub estimat
Furnizare, instalare,punere in functiune si instruire personal aparat ventilatie mecanica de inalta performanta - 5 buc, conform specificatiilor din caietul de sarcini
- Număr anunț
- CN1024399
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458.395 RON
- Valoare atribuită
- 299.500 RON 34,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1054176
- Termen limită
- 20.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 178-429386
- Documentație de atribuire
- DF1093850
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
Valoare atribuită
299.500 RON
din 458.395 RON estimat
34,7%
Adjudecat la 65,3% din estimat · economie 158.895 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.