Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Furnizare Licențe ORACLE
- Număr anunț
- SCN1075054
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396.000 RON
- Valoare atribuită
- 356.070,21 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2020 18:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1045737
- Termen limită
- 24.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094601
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TREND IMPORT-EXPORT SRL CUI 6705477
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONCEPT ELECTRONICS SRL CUI RO 1594122
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Valoare atribuită
356.070,21 RON
din 396.000 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 39.929,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.