Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,9% sub estimat
LICITATIE DESCHISA FURNIZARE APARAT RADIOLOGIC 2020
- Număr anunț
- CN1024551
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 300.700 RON 48,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2020 15:53
- Anunț de atribuire
- CAN1043888
- Termen limită
- 30.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094718
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 1
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELMED SRL CUI RO2192263
Valoare atribuită
300.700 RON
din 588.235,29 RON estimat
48,9%
Adjudecat la 51,1% din estimat · economie 287.535,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.