Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,6% sub estimat

ACHIZIȚIE ECHIPAMENTE MEDICALE ȘI CONSUMABILE MEDICALE

Număr anunț
CN1028076
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI 18035010)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817.216,80 RON
Valoare atribuită
239.955 RON 70,6% sub estimat
Data publicării
02.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1061535
Termen limită
01.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 022-051965
Documentație de atribuire
DF1104969

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 817.216,80 RON Adjudecat: 239.955 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LAMPĂ STERILIZARE CU UV MONTARE PE TAVAN 14.800,84 RON DIAMEDIX IMPEX 14.799 RON
2 GLUCOMETRU 378,15 RON AVENA MEDICA S.R.L. 188 RON ↓50,3%
3 MOBILIER LABORATOR: MASĂ DE LUCRU, SCAUNE, DULAPURI DEPOZITARE 8.500 RON SAFETY CONCEPT SOLUTIONS 8.500 RON
4 CONSUMABILE MEDICALE 7.495,80 RON Anulat
5 ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE 774.134,45 RON DELUXE CARDS 205.468 RON ↓73,5%
6 DISTRIBUITOARE AUTOMATE DE SĂPUN 11.907,56 RON SAFETY CONCEPT SOLUTIONS 11.000 RON ↓7,6%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

239.955 RON

din 817.216,80 RON estimat 70,6%

Adjudecat la 29,4% din estimat · economie 577.261,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.