Atribuită Anunț de participare

Piese pentru dispozitive de climatizare

Număr anunț
SCN1075008
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
Cod CPV
42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.886,45 RON
Valoare atribuită
20.886,45 RON
Data publicării
14.09.2020 12:34
Anunț de atribuire
SCNA1044546
Termen limită
28.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094547

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020

Valoare atribuită

20.886,45 RON

din 20.886,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.