Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuție lucrări de construcții pentru investiția - „Modernizare drum comunal DC22 Barcani - Lădăuți Km 0+000-6+460, comuna Barcani, judeţul Covasna”

Număr anunț
SCN1075002
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
"VALDEK IMPEX" SRL (CUI 6832268)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.064.080 RON
Valoare atribuită
11.058.454,90 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.09.2020 11:40
Anunț de atribuire
SCNA1048812
Termen limită
06.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094710

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
"VALDEK IMPEX" SRL CUI RO 6832268
Asociați 1
VIAROM CONSTRUCT SRL CUI RO 13743074
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
RICIIAS IMPEX SRL CUI RO 8058911

Valoare atribuită

11.058.454,90 RON

din 11.064.080 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.625,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.