Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat

ACHIZIȚIE DE VACCIN ANTIRABIC (sem.II 2020)

Număr anunț
SCN1074999
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
BIOTUR EXIM SRL (CUI 8034823)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
46.800 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
14.09.2020 11:22
Anunț de atribuire
SCNA1049807
Termen limită
24.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094214

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256

Valoare atribuită

46.800 RON

din 56.000 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 9.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.