Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice faza Studiu de fezabilitate pentru obiectivul de investiții Creșterea producției de energie din surse regenerabile mai puțin exploatate (surse și rețele) din municipiul Buzău
- Număr anunț
- SCN1074983
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.200 RON
- Valoare atribuită
- 533.600 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2020 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1046578
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094504
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CCAT SOLUTION GRUP SRL CUI 34957992
Valoare atribuită
533.600 RON
din 546.200 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 12.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.