Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat

Furnizare alimente diverse pentru Complexul de Servicii Sociale și pentru Creșa ”Primii pași”

Număr anunț
SCN1074980
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
KARINCOM SRL (CUI 5444225)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482.558,80 RON
Valoare atribuită
442.855,12 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
14.09.2020 08:29
Anunț de atribuire
SCNA1044687
Termen limită
05.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094588

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Adjudecat: 442.855,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse de panificatie, patiserie si cofetarie KARINCOM 3 contracte 78.043,50 RON
KARINCOM · contract CS1/12 · 04.01.2021 39.021,75 RON
KARINCOM · contract AC 4 · 26.10.2020
KARINCOM · contract CS2/17880 · 14.06.2021 39.021,75 RON
2 Carne, pește, lapte, conserve și produse derivate KARINCOM 3 contracte 220.265,60 RON
KARINCOM · contract CS1/13 · 04.01.2021 110.132,80 RON
KARINCOM · contract CS2/17881 · 14.06.2021 110.132,80 RON
KARINCOM · contract AC 5 · 26.10.2020
3 Legume, fructe, conserve si produse derivate KARINCOM 3 contracte 124.216,40 RON
KARINCOM · contract AC 6 · 26.10.2020
KARINCOM · contract CS1/14 · 04.01.2021 62.108,20 RON
KARINCOM · contract CS2/17882 · 14.06.2021 62.108,20 RON
4 Produse de băcănie KARINCOM 3 contracte 20.329,62 RON
KARINCOM · contract AC 7 · 26.10.2020
KARINCOM · contract CS2/17883 · 14.06.2021 10.164,81 RON
KARINCOM · contract CS1/15 · 04.01.2021 10.164,81 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARINCOM SRL CUI RO 5444225
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARINCOM SRL CUI RO 5444225
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARINCOM SRL CUI RO 5444225
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

442.855,12 RON

din 482.558,80 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 39.703,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.