Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari " Reabilitare strazi si sistem de evacuare ape pluviale zonele Fusea, Hagioaica, str.Mihai Viteazul, oras Titu, jud.Dambovita"
- Număr anunț
- SCN1075092
- Autoritate contractantă
- Orasul Titu (CUI 4402590)
- Furnizor / câștigător
- PRAGOSA ROMANIA SRL (CUI 21732840)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.708.562,82 RON
- Valoare atribuită
- 8.910.803,96 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 13:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1051767
- Termen limită
- 08.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094699
Documente
Documentația de atribuire
- 10. PT STRAZI AVIZE DE GOSPODARIRE A APELOR semnat-semnat.pdf.p7m
- 1. PT STRAZI Vol. I-Memoriu tehnic general PARTEA I semnat-semnat.pdf.p7m
- 2. PT STRAZI Vol. I-Memoriu tehnic general PARTEA II semnat-semnat.pdf.p7m
- 3. PT STRAZI Liste cantitati_fara valori semnat-semnat.pdf.p7m
- 4. PT STRAZI Piese desenate _Vol.I-Vol.II_PARTEA I semnat-semnat.pdf.p7m
- 5. PT STRAZI Piese desenate _Vol.I-Vol.II_PARTEA II semnat-semnat.pdf.p7m
- 6. PT STRAZI Piese desenate_Volumul II.1 - Titu-Fusea PARTEA I semnat-semnat.pdf.p7m
- 7. PT STRAZI Piese desenate_Volumul II.1 - Titu-Fusea PARTEA II semnat-semnat.pdf.p7m
- Acord Mediu-semnat.pdf.p7m
- avize drumuri-semnat.pdf.p7m
- Aviz Electrica-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- CU nr. 45_07.03.2018_prelungit semnat-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1094699.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7m
- HCL rev indicatori drum Fusea semnat-semnat.pdf.p7m
- model contract-semnat.pdf.p7m
- Precizare-Caiete de sarcini-semnat.PDF.p7m
- Punct de vedere ref expert tehnic _strazi semnat (1)-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELIVER LEX TRANS S.R.L. CUI RO36256957
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONI SRL CUI RO 1310859
Valoare atribuită
8.910.803,96 RON
din 8.708.562,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro