Anulată
Anunț de participare
-LOT 1 -STUDIU DE FEZABILITATE privind obiectivul de investiții ,, Modernizarea sistemului de comunicații prin microunde Porțile de Fier’’ -LOT 2 –STUDIU DE FEZABILITATE și proiect radio privind obiectivul de investiții ,,Sistem integrat de comunicații UHE Târgu Jiu’’
- Număr anunț
- SCN1075090
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 12:33
- Termen limită
- 30.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090517
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SMM INVEST CO SRL CUI RO17735929
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SMM INVEST CO SRL CUI RO17735929
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.