Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
“Servicii de proiectare și execuție lucrări - ziduri de sprijin lac Podeanca, din comuna Bradu, Județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1075086
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADU (CUI 5172600)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716.668,85 RON
- Valoare atribuită
- 639.187,23 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2020 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1046179
- Termen limită
- 01.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094594
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ABT VIALEX SECOLUL XXI SRL CUI RO24981497
Subcontractanți 1
CIVIL COUNSELING S.R.L. CUI 39304110
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDRO CONSTRUCŢIA ARGEŞ S.A. CUI RO 18436879
Subcontractanți 1
SALTUS PROVIA 2012 SRL CUI RO30169940
Valoare atribuită
639.187,23 RON
din 716.668,85 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 77.481,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.