Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,7% sub estimat
ACHIZITIE COMBUSTIBIL TERMIC LICHID PENTRU CENTRALE TERMICE
- Număr anunț
- SCN1075076
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.000 RON
- Valoare atribuită
- 189.600 RON 59,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2020 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1044752
- Termen limită
- 01.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094406
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALESOIL SRL CUI RO 32485940
Valoare atribuită
189.600 RON
din 470.000 RON estimat
59,7%
Adjudecat la 40,3% din estimat · economie 280.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.