Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE DE SCHIMB PENTRU CIOCAN PNEUMATIC DE ABATAJ TIP SRK 12
- Număr anunț
- SCN1075066
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Cod CPV
- 42677000-2 · Piese pentru unelte pneumatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.812,24 RON
- Valoare atribuită
- 61.812 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1046348
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094498
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SANROC SRL CUI RO 13527747
Valoare atribuită
61.812 RON
din 61.812,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro