Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE PRODUSE DOTARE CLĂDIRE SECTIE PSIHIATRIE ,MUNICIPIUL BOTOSANI, STR. CALEA NATIONALĂ NR.20 CU SCHIMBAREA DESTINATIEI ÎN CENTRU DE ÎNGRIJIRE ȘI ASISTENȚĂ

Număr anunț
SCN1075060
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.741,43 RON
Valoare atribuită
120.406,89 RON 24,1% sub estimat
Data publicării
15.09.2020 07:44
Anunț de atribuire
SCNA1045302
Termen limită
24.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094512

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 158.741,43 RON Adjudecat: 120.406,89 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PAT METALIC 21.450 RON TELETIM S.R.L. 17.325 RON ↓19,2%
2 SALTELE 11.200 RON Anulat
3 MOBILIER 69.360 RON MOBTECO PRODUCT S.R.L. 68.987,69 RON ↓0,5%
4 MOBILIER MEDICAL 8.683,43 RON Anulat
5 APARATE DE UZ CASNIC 6.248 RON Anulat
6 MASINA DE SPALAT RUFE PROFESIONALA și USCATOR DE RUFE 40.000 RON Conti Grup 34.094,20 RON ↓14,8%
7 MASA MORTUARA INOX 1.800 RON Anulat

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTI GRUP SRL CUI RO 13502971
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

120.406,89 RON

din 158.741,43 RON estimat 24,1%

Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 38.334,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.