Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente medicale - Osteodensitometru
- Număr anunț
- CN1028069
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111660-5 · Osteodensitometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 674.485 RON
- Valoare atribuită
- 674.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.02.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1057790
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 022-051961
- Documentație de atribuire
- DF1105009
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
674.000 RON
din 674.485 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 485 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.